BG IMG
BG IMG
BG IMG
 

WITAMINA C 50%

Wskazania:

- fotostarzenie,
- przebarwienia,
- skóra szara, matowa, odwodniona,
- profilaktyka przeciwstarzeniowa,
- ochrona przed działaniem wolnych rodników

Właściwości:

Witamina C (kwas askorbinowy) w stężeniu 50% dzięki połączeniu z kompleksem cyklodekstryn (CyclosystemComplex©), wykazuje stabilność, niezwykłą skuteczność (wydłużone działanie w skórze) oraz ze względu na kontrolowane i stopniowe uwalnianie wysoki profil bezpieczeństwa stosowania nawet w przypadku skór wrażliwych. Witamina C jest silnym antyoksydantem (chroni przez szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnych rodników, zapobiega utlenianiu lipidów i białek obecnych w naszej skórze) oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Kompleks cyklodekstryndodatkowo nawilża skórę.

Efekty stosowania:

Poprawa kondycji skóry, zwiększona gęstość, elastyczność oraz poziom nawilżenia skóry. Ponadto witamina C wykazuje działanie rozjaśniające (hamuje proces melanogenezy), dodaje skórze blasku, a także wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne.

Skład:

- Ascorbic Acid, Cyclodextrin.

Cena: 99 zł

KWAS KOJOWY 50%

Wskazania:

- hiperpigmentacja,
- skóra przetłuszczająca się,
- skóra pozbawiona blasku

Właściwości:

Kwas kojowy w stężeniu 50% w połączeniu z cyclodekstrynamiwykazuje niezwykłą skuteczność działania (wydłużone działanie w głębszych warstwach skóry) oraz ze względu na kontrolowane i stopniowe uwalnianie wysoki profil bezpieczeństwa stosowania nawet w przypadku skór wrażliwych. Kwas kojowy jest naturalną substancją wytwarzaną przez niektóre gatunki grzybów z rodzaju Aspergillus i Penicilinium. Wykazuje działanie depigmentujące poprzez hamowanie aktywności i syntezy tyrozynazy (kluczowego enzymu w procesie formowania barwnika skóry - melaniny). Rozjaśnia istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Ponadto kwas kojowy ma właściwości antybakteryjne, reguluje pracę gruczołów łojowych, a także działa antyoksydacyjnie. Kompleks cyklodekstryn dodatkowo nawilża skórę.

Efekty stosowania:

Skóra zyskuje zdrowy, ujednolicony koloryt i naturalny blask.

Skład:

- Kojic Acid, Cyclodextrin.

Cena: 99 zł

ARBUTYNA 50%

Wskazania:

- hiperpigmentacja,
- trądzik pospolity,

Właściwości:

Arbutyna w stężeniu 50% w połączeniu z dekstrynami (CyclosystemComplex®) wykazuje niezwykłą skuteczność działania (wydłużone działanie w głębszych warstwach skóry) oraz wysoki profil bezpieczeństwa stosowania nawet w przypadku skór wrażliwych (ze względu na kontrolowane i stopniowe uwalnianie). Arbutyna jest substancją naturalnie, pozyskiwaną z liści kilku gatunków roślin (m.in. mącznicy lekarskiej oraz bergenii). Jest to związek o działaniu depigmentującym (hamuje proces melanogenezy poprzez wpływ na kluczowy w tym procesie enzym - tyrozynazę). Dzięki temu rozjaśnia istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Arbutyna wykazuje również właściwości bakteriobójcze, dlatego znajduje zastosowanie w kuracjach dla skór trądzikowych. Kompleks cyklodekstryn dodatkowo nawilża skórę.

Efekty stosowania:

Skóra zyskuje zdrowy, ujednolicony koloryt i naturalny blask.

Skład:

- Arbutin, Cyclodextrin

Cena: 99 zł

WYCIĄG Z RUSZCZYKA 30%

Wskazania:

- problemy natury naczyniowej (pękające naczynka, teleangiektazje, rumień),
- skóra skłonna do zaczerwienień i podrażnień,
- obrzęki (w okolicy oczu i całej twarzy),
- cellulit i zaburzenia krążenia (uda, brzuch, ramiona, pośladki, biodra)

Właściwości:

Wyciąg z ruszczyka dzięki połączeniu z kompleksem fosfolipidów (LiposystemComplex®), wykazuje niezwykłą skuteczność działania penetrując w głąb skóry (wysoka biodostępność), a fosfolipidy dodatkowo zmiękczają i nawilżają skórę. Ruszczyk kolczasty to roślina z rodziny Ruscaceae, a wyciągi pozyskuje się z korzeni. Ekstrakt z ruszczyka jest bogaty w liczne substancje aktywne, m.in.: saponiny (ruscyna, ruskogenina, neoruskogenina, ruskozyd), flawonoidy, fitosterole (sitosterol, stigmasterol, kampesterol), nienasycone kwasy tłuszczowe, triterpeny, kumaryny, związki mineralne. Wyciąg z ruszczyka działa przeciwzapalnie, reguluje mikrokrążenie, działa nawilżająco i zmiękczająco, chroniąc naturalną barierę ochronną skóry. Ruszczyk powoduje obkurczenie rozszerzonych naczynek krwionośnych, zmniejsza zaczerwienienia i rumień. Działa przeciwko opuchliźnie okolic oczu i całej twarzy.

Efekty stosowania:

Ruszczyk poprawia stan skóry naczynkowej, skłonnej do zaczerwienień i stanów zapalnych. Znajduje zastosowanie również w terapiach ujędrniających i antycellulitowych, ponieważ ruskogeninazmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, łagodzi stany zapalne i zmniejsza obrzęki, pobudza mikrokrążenie, a także wygładza skórę, przywracając jej naturalną gładkość i sprężystość, oraz zdrowy koloryt.

Skład:

- Lecithin, RuscusAculeatus Root Extract.

Cena: 99 zł

RETINAL

Wskazania:

- trądzik pospolity,
- skóra mieszana, zanieczyszczona, przetłuszczająca się,

Właściwości:

Retinal (pochodna retinolu w postaci aldehydu) to innowacyjna forma witaminy A, doskonale sprawdza się w terapii skór trądzikowych. Retinaldehyd zmniejsza stan zapalny, reguluje keratynizację naskórka, dzięki czemu redukuje istniejące zmiany trądzikowe, a także zapobiega powstawaniu nowych zmian. Ma działanie komedolityczne. Retinal intensywnie stymuluje odnowę komórkową naskórka i skóry właściwej. Pobudzając komórki naskórka reguluje proces keratynizacji (rogowacenia), sprawia, że naskórek staje się grubszy i elastyczny. Oddziałuje również na fibroblasty, zwiększa ich metabolizm i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W efekcie skóra staje się grubsza, zregenerowana i odpowiednio nawilżona. Witamina A jest również silnym antyoksydantem, poprawia naturalną odporność skóry, a także jej ukrwienie. Retinal normalizuje pracę gruczołów łojowych, a także sprzyja produkcji czynników nawilżających skórę.

Efekty stosowania:

Kuracja poprawia stan skóry trądzikowej, łagodząc i redukując stany zapalne, a także zapobiega powstawaniu nowych wykwitów. Skóra zyskuje zdrowy, ujednolicony koloryt, naturalny blask i optymalny poziom nawilżenia.

Skład:

- Maltodextrins, Retinal.

Cena: 99 zł

WYCIĄG Z KASZTANOWCA 5%

Wskazania:

- skóra naczyniowa,
- profilaktyka obrzęków i cieni pod oczami,
- skóra wrażliwa, skłonna do podrażnień,
- profilaktyka przeciwstarzeniowa,
- cellulit, zaburzenia krążenia i obrzęki,

Właściwości:

Wyciąg z kasztanowca zawierający escynę w stężeniu 5% dzięki połączeniu z kompleksem fosfolipidów (LiposystemComplex®), wykazuje niezwykłą skuteczność działania penetrując w głąb skóry (wysoka biodostępność), a fosfolipidy dodatkowo zmiękczają i nawilżają skórę oraz wydłużają działanie preparatu. Escyna to naturalna substancja obecna w wyciągu z kasztanowca, pozyskiwana z nasion. Substancja ta należy do saponin trójterpenowych i wykazuje intensywne działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne oraz uelastycznia ich ściany, zapobiega procesom zapalnym, polecana jest do stosowania w terapiach wspomagających leczenie cellulitu (działanie drenujące). Wyciąg z kasztanowca zapewnia prawidłowe krążenie krwi, przyspiesza wchłanianie siniaków, rozjaśnia cienie pod oczami. Escyna działa również przeciwstarzeniowo, ponieważ hamuje działanie hialuronidazy - enzymu odpowiedzialnego za rozkład kwasu hialuronowego obecnego w skórze.

Efekty stosowania:

Chroniąc skórę escyna poprawia jej koloryt, redukuje rumień i obrzęki, zapobiega pękaniu naczynek.

Skład:

- Maltodextrin, Escin.

Cena: 99 zł

Wróć do listy