BG IMG
BG IMG
BG IMG
 

CIENIE I SIŃCE POD OCZAMI

NOWOŚĆ

Dermaheal Dark Circle Solution ( lkikwiduje cienie pod oczami )
Dermaheal Eyebag Solution ( likwiduje worki pod oczami)

X-HA3-Poliwalentny implant usieciowanego kwasu hialuronowego do modelownia i korekty okolic oka.

Cienie i "sińce" pod oczami postarzają i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Problem ten dotyczy wielu osób niezależnie od płci i wieku. Zmiany tego typu mogą występować już w okresie młodości i stanowić przypadłość dziedziczną. Terapia zmian tego typu jest trudna. Zwykle musi trwać minimum kilka tygodni.

Wyróżniamy 3 główne typy cieni pod oczami:

- naczyniowe,

- barwnikowe,

- związane z zanikiem podskórnej tkanki tłuszczowej,

Cienie naczyniowe spowodowane są widocznymi przez zbyt cienką skórę właściwą drobnymi naczyniami żylnymi. Poprawa jakości i gęstości skóry poprzez jej biorewitalizację zmniejsza te dolegliwości. Rozwiązuje również problem zmarszczek i wiotkości skóry pod oczami. Kontynuację zabiegów prowadzonych w gabinecie stanowi pielęgnacja domowa przy użyciu produktów zawierających witaminę K, substancje przeciwzmarszczkowe, środków optycznie rozjaśniających cienie, odbijających światło.

Cienie o podłożu barwnikowym są spowodowane nagromadzeniem ciemnego barwnika, który jest widoczny w naskórku dolnej powieki i pod nią. Rozwiązaniem są zabiegi rozjaśniające oraz odpowiednio dobrane dermokosmetyki podtrzymujące efekty zabiegów medycznych wykonywanych w gabinecie.

Cienie spowodowane zmianami zanikowymi są prawdziwymi "cieniami" związanymi z grą światła na zapadniętych obszarach pod dolną powieką. Z wiekiem poduszeczki tłuszczowe w tej okolicy zmniejszają swą objętość, a tkanki policzka ulegają obniżeniu, wskutek czego dochodzi do powstawania zagłębień. Niekorzystne modelowanie światła w tych miejscach daje obszary cienia.

Rozwiązaniem w takich przypadkach są zabieg z użyciem implantu  hialuronowego X-HA3 niwelujący ubytek tkanki tłuszczowej w okolicy podoczodołowej.

Cena zabiegu: 450 zł

Wróć do listy