BG IMG
BG IMG
BG IMG
 

Trwałe usuwanie plam i przebarwień

Dermamelan to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry.

Jest to pewnego rodzaju peeling o bardzo wysokiej sile. Dermamelan redukuje plamy na skórze, długotrwale zwęża pory oraz niweluje zmarszczki,nadaje zdrowy świeży koloryt skóry. Jest więc idealny dla każdego rodzaju skóry. Ta odnowa cery, jaką jest Dermamelan  ma tak silne działanie, że musi być przeprowadzana pod okiem specjalisty. Nasi specjaliści mają długotrwałe doświadczenie w pracy z takimi preparatami, mogą więc postawić dobrą diagnozę oraz przewidzieć rezultaty kuracji.

Dermamelan  to znany na całym świecie peeling radzący sobie świetnie z każdego rodzaju powierzchniowymi zmianami skórnymi.

Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Stan skóry poprawia się już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 %. Dermamelan może być wykonywany o każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

W zależności od typu skóry, leczenie przebiega z różną szybkością - w przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 - 10 dniach, osoby o jasnej karnacji obserwują zanikanie plam między 8 - 21 dniem. Dermelan jest skuteczny w terapii przebarwień typu melasma (tj.ostuda), w przypadku przebarwień po stosowaniu środków hormonalnych oraz w leczeniu ostudy ciężarnych.

Opis zabiegu:

Po dokładnym demakijażu, przemyciu skóry płynem odtłuszczającym, następuje nałożenie maski Dermelan 1 na wybraną powierzchnię (twarz, ręce, plecy). Pacjent z maską na twarzy powinien udać się do domu i zmyć preparat po czasie określonym przez lekarza.

Po zmyciu maski pacjent najczęściej nie odczuwa żadnego dyskomfortu, czasami pojawia się lekki rumień i uczucie ciepła.
W dalszym etapie kuracji, pacjent samodzielnie w domu stosuje krem Dermelan 2. W miejscach wrażliwych, najczęściej w okolicach ust i nosa występuje drobnopłatkowe złuszczanie, skóra jest znacznie napięta, może pojawić się uczucie pieczenia. Jest to reakcja zupełnie normalna.

Aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu zaleca się stosowanie preparatów o działaniu nawilżającym i natłuszczającym. Chociaż pod koniec pierwszego tygodnia będzie już widoczna wyraźna poprawa stanu skóry i rozjaśnienie przebarwień, to kuracja powinna trwać przynajmniej 3 miesiące.

Pacjent powinien stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.

Efekt rozjaśnienia plam jest widoczny po miesiącu. Wymagany czas trwania kuracji - 3 miesiące
Składniki aktywne:

 • Kwas azelainowy i kojowy hamują syntezę tyrozynazy, kluczowego enzymu w procesie powstawania melaniny, działają antybakteryjnie, regulują wydzielanie łoju.
 • α-arbutyna hamuje syntezę tyrozynazy.
 • Rumex canadensis - inhibitor tyrozynazy.
 • Kompleks Tyrosinol - inhibitor tyrozynazy, hamuje syntezę melaniny.
 • Wyciąg z aloesu (Aloe Barbadensis) działa kojąco, łagodzi podrażnienia, odmładza.
 • Wyciąg z lukrecji działa ściągająco i przeciwbakteryjnie.
 • Niacynamid posiada właściwości przeciwzapalne.
 • Bisabolol działa odmładzająco.
 • Etoksydiglikol działa odmładzająco, zwiększa penetrację pozostałych składników aktywnych, Kwas salicylowy działa antybakteryjnie.
 • Witamina E - antyoksydant.
 • Witamina A odmładza, zwiększa odnowę komórkową.
 • Witamina C działa antyoksydacyjnie, stymuluje syntezę kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne.

 

Dermamelan cena: 1300 zł

 Image

Wróć do listy