BG IMG
BG IMG
BG IMG
 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia - działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

Mezoterapia igłowa Filorga

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.  NCTF HA są jedynymi preparatami oddziałującym na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym  Regeneris

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. Osocze pochodzące z krwi pacjenta, zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi, potrzebne do regeneracji, dzięki czemu skóra odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Zabieg przynosi dobre efekty przy łysieniu plackowatym.


Regeneris działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

  •     pobudzają procesy regeneracji tkanek, rewitalizację skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastycznooeci, napięcia i gęstości skóry
  •     wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych, poprawa ukrwienia skóry)
  •     aktywują komórki macierzyste
  •     pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny
  •     wygładza zmarszczki.

Mezoterapia Stylage

Preparaty StylAge Hydro i StylAge HydroMax trwale nawilżają skórę, zwiększają jej elastyczność i zwalczają oznaki starzenia. To kolejna polecana i wykorzystywana przez nas seria do mezoterapii.
StylAge Hydro nie tylko zapewnia wyjątkowo efektywną mezoterapię, lecz także chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, zmniejsza ryzyko powstawania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu.
Taki efekt zapewnia połączenie kwasu hialuronowego i antyoksydantu ( maniolu ).

Mezoterapia biomimetyczna Dermaheal

Dermaheal HRS to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający.

Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu.

Dermaheal SR

To rewitalizujący skórę produkt do mezoterapii dający efekt odmłodzenia, przeciwzmarszczkowy, zapobiegający starzeniu się skóry.

Działa udoskonalając skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy pozakomórkowej.

Dermaheal SB

To preparat do mezoterapii redukujący przebarwienia skórne i zapobiegający syntezie melaniny. Działa rozjaśniająco i efektywnie zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Sprawia że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny również w walce z plamami starczymi.

Wróć do listy